Szkolenia z cedima.pl

Opublikowano w Aktualności

Serdecznie zapraszamy Państwa na nowe cykle szkoleń zatytułowanych „Bezpieczeństwo działań w branży przemysłowej oraz ergonomiczna organizacja stanowiska pracy”.

Zmiana lokalu

Opublikowano w Aktualności

Z radością informujemy, że wraz z rozpoczęciem nowego roku wprowadziliśmy zmiany w funkcjonowaniu naszego biura i zmieniliśmy siedzibę naszej firmy.

Nowa strona naszej firmy

Opublikowano w Aktualności

dnia 11.01.13 Po wielu testach uruchomiliśmy wreszcie naszą odnowioną stronę. Od dzisiaj znajduje się ona na domenie cedima.pl.

Mamy nadzieje, że strona przypadnie wam do gustu.

Oprócz Oferty znajdziesz też teraz blog poświęcony zagadnieniom z dziedziny narzędzi pneumatycznych i elektronarzędzi oraz stanowiska pracy i jego ergonomii. Mamy nadzieję, że informacje te ułatwią Państwu dobór produktów, jak i odpowiedzą na nurtujące pytania.

Aktualizacja Elektronarzędzi

Opublikowano w Aktualności

Pojawiła się nowa aktualizacja zakładki dotyczącej elektronarzędzi! Tym razem obejrzyj więcej modeli wiertarek, szlifierek, kluczy i wkrętarek. Przekonaj się, którego produktu jeszcze nie posiadasz, a który jest niezbędny do wykonywania Twojej pracy. Sprawdź, jakie są ich specyfikacje. Bądź na bieżąco z nowościami technicznymi. Odwiedź zakładkę i sprawdź, jakie elektronarzędzia tym razem dodaliśmy. Poznaj nasza szeroka i atrakcyjna ofertę.

Dodaliśmy nowe narzędzia pneumatyczne

Opublikowano w Aktualności

W dziale z narzędziami pneumatycznymi pojawiły się nowe produkty! Koniecznie zobacz jakie. Nasza szeroka już oferta stale jest powiększana o innowacyjne rozwiązania w kwestii rozmaitych urządzeń. Bądź na bieżąco z technicznymi nowinkami i zapoznaj się ze specyfikacją nowododanych przez nas propozycji narzędzi. Przekonaj się, czego jeszcze brakuje w Twoim warsztacie. Zapoznaj się z naszą oferta zawierającą szereg profesjonalnych narzędzi pneumatycznych!

Przyjaciele strony:

narzędzia pneumatyczne - klucz


 

Kontakt

Telefon:

692 600 723

Adres:

Naramowicka 26/6

61-611 Poznań